Малюнки дітей, які втекли від бомбардувань у Черкаси, виставили у Литві

Зараз 55 творчих робіт дітей, які пережили війну, демонструється у громадській районній бібліотеці м. Кретінга (Литва). Повідомляє пресслужба ЧМР.

З ініціативи Гуманітарного центру ЧМР та за підтримки Черкаської міської ради патріотичні малюнки дітей почали демонструвати у різних містах України й за кордоном. Їх вже побачили в Італії й Туреччині, тепер малюнки – у Прибалтиці.

Мета виставки – привернути увагу міжнародної спільноти до проблем і потреб дітей, які постраждали через війну, та об’єднати світ, аби вберегти всіх дітей планети й подарувати їм щасливе майбутнє. Адже створені ці роботи дітьми, які з родинами тікали від жахіть війни і приїхали до Черкас.

«Нині виставка демонструється в литовському місті Кретінга, – розповідає заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава. – Дуже зворушливо, що на пропозицію виставки активно відгукнулися країни Прибалтики: більше 10 міст Литви, Латвії, Естонії вже працюють над її організацією. Далі плануємо показ у Польщі».

«Щиросердно дякуємо країнам Прибалтики за підтримку та солідарність із Україною в цей складний для нашої держави час», – відзначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. – Наші діти бажають миру й повернення додому. І завдання нас, дорослих, зробити все, аби небо над їхніми головами було мирним, а дитинство справді безтурботним».

Читайте також:

Черкащанам показали, що малюють діти, які бачили війну (ВІДЕО)

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net