Макєєва можуть виключити зі складу виконкому

Член виконавчого комітету Валерій Макєєв звернувся до суду, щоб оскаржити рішення міської ради про місцеві податки і збори в частині встановлення податку на нерухоме майно. Такі дії, переконані в мерії, підуть не на користь місту.

Через це департамент фінансової політики міськвиконкому звернувся до міського голови Черкас Сергія Одарича з проханням винести на розгляд сесії питання виключення Макєєва зі складу виконкому.

"Макєєв мотивує свій позов тим, що наші комунальні підприємства будуть потерпати від несплати. Але ж наші комунальні підприємства – це власність громади. Вони звільнені від сплати, – пояснила директор фінансового департаменту Наталія Джуган. – Ми, звичайно, будемо готувати відклик на позов. Я буду брати участь у судовому засіданні. Крім цього, ми звернулися до міського голови з проханням відкликати Макєєва зі членів виконкому, оскільки він не зможе як член виконкому збалансовано відслідковувати виконання бюджету, якщо буде ухвалене рішення на користь громадянина Макєєва".

Також головний фінансист міста пояснила, якими можуть бути наслідки таких дій Макєєва.

"Сьогодні податкова відтермінувала подання декларацій. Але "Азот" уже задекларувався на 700 тисяч грн. Якщо буде ухвалене відповідне рішення, "Азот" просто відкличе свою декларацію і не сплатить нічого в бюджет. Так само й інші підприємства, які погоджуються, що міська рада мала право ухвалити такі рішення (щодо встановлення податку, – vikka.ua). Тим більше, процедура була прямо прописана у змінах до Податкового кодексу", – додала Наталія Джуган.

Суд уже визначив першу дату засідання.

 

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут