![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2020/09/02121711/8eed81b3-59fa-4e4e-acd8-07a8dc557c8a_jpg_730x1000_q85.jpg)
Станом на 9 годину 2 вересня в області зареєстровано 1642 випадки коронавірусної інфекції. Всього за період епідемії померло 38 хворих, одужав 991 хворий, за останню добу – 6.
Про це повідомляє пресслужба ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України»
За добу підтверджено 48 нових випадків COVID-19. Зокрема, 14 нових хворих виявили в Черкасах, 10 – у Смілі. По 5 нових випадків у Канівському та Чорнобаївському районах. Ще по три випадки виявили в Черкаському та Смілянському районах, по два на Маньківщині і в Корсунь-Шевченківському районі.
Також по одному хворому додалося в Умані, Шполянському, Звенигородському та Золотоніському районах.
Досліджено вірусологічною лабораторією методом ПЛР – 999 зразків біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом – пневмонія, а також від контактних осіб, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції. Всього проведено 65107 лабораторних досліджень.
Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині виявили 21 новий випадок коронавірусу.