Майже 67 мільйонів гривень сплатили черкащани на зміцнення обороноздатності армії

За десять місяців цього року платники податків Черкас сплатили до державного бюджету майже 67 млн грн військового збору. Про це повідомляють в ДПІ у м. Черкасах.

Як зазначив начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк, це на 11,5 млн грн більше, ніж торік за такий самий період. Зокрема, за жовтень цього року надходження військового збору становили 6,4 млн грн, що на 0,6 млн грн більше, ніж торік у жовтні.

Нагадаємо, ставка військового збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є податкові агенти, тобто роботодавці, які нараховують доходи, зокрема, у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. До таких доходів, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, також відносяться орендна плата, виграш в державну та недержавну грошову лотерею, купівля продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини та інші доходи.

Як повідомляв сайт vikka.ua, масштабну чергу черкаських армійських новобранців відправили на строкову службу.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут