Майже 12 тисяч першачків на Черкащині 2 вересня підуть до школи

Оскільки 1 вересня припадає цього року на вихідний день, навчальний процес у школах Черкащини розпочнеться у понеділок 2 вересня, інформують "Вечірні Черкаси".

Освітянам області не рекомендують проводити традиційні урочисті лінійки до Дня знань, як не робили цього і торік. Для 11 700 першачків, аби ті відчули себе іменинниками, навчальні заклади можуть зібрати лінійку, однак задіювати у ній усю школу не потрібно. Усього ж за парти шкіл Черкащини сяде близько 113 тисяч школярів.

В обласному центрі вперше шкільний дзвоник пролунає для 3 тисяч першачків. Як запевняє директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов, кожна школа самостійно визначатиме, як їй відсвяткувати День знань.

"Гуманітарно-правовий ліцей традиційно йде у похід із конкурсами та змаганнями, – розповідає Сергій Воронов. – Інші школи також проводять цей день у своїх традиціях".

Натомість Комунальний навчальний заклад "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради" розробив ряд тем для першого уроку навчального року, які й рекомендує школам області. Зокрема уроки пропонують присвятити визначним датам 2019-2020 років: 25-річчю з часу вступу України до Ради Європи, 90-річчю з дня народження Ліни Костенко.

Зазначимо, торік до першого класу на Черкащині пішло 12 700 дітей

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Жашкові відкрили новий танцклас для дітей.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук