Майстри в’єтнамського бойового мистецтва тренуватимуть міські загони самооборони?

Керівництво Черкаської обласної федерації з бойового мистецтва "Він Чун Куен Пай" звернулось до міської ради з пропозицією співпраці з в’єтнамським містом Хошімін та надання йому статусу міста-побратима.

Про це vikka.ua повідомили у прес-службі Черкаської міської ради.

Міський голова Сергій Одарич вже висловив готовність Черкас до здійснення такого кроку. За його словами, відповідний лист з пропозицією взаємної співпраці надіслано меру міста Хошимін Ле Хоанг Квану.

"Черкаси є важливим центром розвитку в’єтнамського бойового мистецтва в Європі. Черкаська обласна федерація "Він Чун Куєн Пай", історичним центром якої є місто Хошимін, успішно функціонує у місті Черкаси. Тому між цією організацією і організаціями у В’єтнамі існує постійний культурний зв’язок та обмін делегаціями. Ми були б раді сприяти поглибленню і розширенню культурних зв’язків та налагодити співпрацю і обмін досвідом у сферах освіти, економіки, енергозбереження, туризму, екології та охорони здоров’я", – розповів Сергій Олегович.

Голова Черкаської обласної федерації "Він Чун Куен Пай" Павло Теличкін розповів, що майстри школи запропонували тренувати міські загони самооборони.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net