Майновий комплекс Уманського елеватора повернули державі

За ініціативи прокуратури до державної власності повернули майнові комплекси трьох елеваторів області, які рішенням Уряду включено до Переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації. Про це повідомила перс-служба прокуратури Черкаської області.

Було встановлено, що всупереч вимогам законодавства в 2011 році провідному оператору зернового ринку держави дозволено незаконне оформлення права приватної власності на державне майно. Прокуратурою було ініційовано повернення майнових комплексів елеваторів, щодо яких виявлено факти незаконної зміни форми власності, державі.

Наприкінці вересня господарським судом Черкаської області задоволено останній з трьох позовів, щодо повернення майнових комплексів державі та визначено, що Уманський елеватор, вартість якого понад 66 млн. грн., є державним майном.

Нагадаємо, що державі вже повернули майнові комплекси Христинівського та Шполянського елеваторів. Загальна вартість державного майна вказаної категорії, щодо якого відновлено державні інтереси за позовами прокуратури, складає понад 215 млн. грн.

Як повідомляв сайт vikka.ua, державі повернули елеватор із Черкащини вартістю 7 мільйонів гривень.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут