#LotsOfSocks: телекомпанія ВІККА долучилась до "сонячного" шкарпеткового флешмобу (ФОТО)

Бути не таким, як усі – заради підтримки "сонячних" діток. 21 березня, у Всесвітній день людей із синдромом Дауна, колектив нашої телекомпанії долучився до акції "LOTS of SOCKS". Адже саме цього дня усі, хто виражає свою толерантність та підтримку таким людям, мають одягти непарні або яскраві шкарпетки. Ще краще – в несподіваному, незвичному вигляді. Сьогодні шкарпетки можна використовувати максимально креативно: зробити з них шарф, бантик, краватку чи прикріпити до сумки. 

Двадцять перший день третього місяця був обраний Днем "сонячних" людей недарма: дата символізує наявністю в клітинах людини третьої хромосоми в 21-ій парі при синдромі Дауна. Народження таких діток не залежить від способу життя батьків, стану їх здоров’я, шкідливих звичок, харчування, соціального статусу, національності чи релігійних вподобань.

Щороку в Україні на світ з’являється близько 450 дітей, яких за їх відкритість до світу, доброзичливість та наївність називають "сонячними". Такі світлі й неймовірно щирі малята приходили на гостини й знайомство до нашої редакції. Разом з ними – їхні мами, представниці ГО "Сонячні діти Черкащини" та очільниця організації Оксана Заболотня.

Прихопили з собою й багато яскравих шкарпеток для нас. Аби і ми, одягнувши їх, могли виразити свою підтримку родинам, які виховують дітей з синдромом Дауна та іншими генетичними захворюваннями. 

 

Як повідомляв сайт vikka.ua, талановиті діти представили виставку власних виробів у Черкасах.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут