#LotsOfSocks: черкащани одягають кольорові шкарпетки на підтримку "сонячних" людей (Фото)

21 березня відзначається День людей з синдромом Дауна. Двадцять перший день третього місяця був обраний недарма: дата символізує наявність в клітинах людини третьої хромосоми в 21-ій парі при синдромі Дауна.

Щороку цього дня світ долучається до масштабної акції "Lots Of Socks": усі, хто виражає свою толерантність і підтримку "сонячним" людям, мають одягти непарні або яскраві шкарпетки і вийти так "у світ". Ще краще – в несподіваному вигляді шарфа, бантика чи краватки чи прикріпити до сумки. Цьогоріч через карантин учасники акції демонструють свою "інакшість" здебільшого в соцмережах, відмічаючи свої дописи хештегом #LotsOfSocks. Серед них – і черкащани. 

Сайт vikka.ua зібрав найяскравіші світини з їхніх Facebook-дописів

Черкаська мисткиня Олена Почтарьова вже кілька років разом з мамою бере участь у шкарпетковому флешмобі. Цей – не став винятком. А в коментарях під дописом до жінок долучились однодумці.

Facebook /  Олена Почтарьова

Черкащанин Павло Потилко одягнув яскраві шкарпетки разом з дружиною й донькою і продемонстрував це на своїй сторінці  у Facebook.

"Друзі, синдром Дауна – це не хвороба, а генетична аномалія, обумовлена наявністю в клітинах людини додаткової, третьої хромосоми в 21 парі (21/3!). "Сонячні діти" мають право на життя і нашу любов та повагу!", – пише чоловік.

Залучає до важливого соціального флешмобу маленького сина і черкащанка Олена Овчаренко.

Facebook / Олена Овчаренко

У Свидівоцькій сільській раді та відділенні пошти до акції долучались цілими колективами ще до введення карантину.

svydivok.rada.org.ua

Facebook / Ольга Івановська

Так само колективно підійшли до підтримки "сонячних" діток та дорослих у Гельмязеві: тут кольорові шкарпеточки одягали в сільські раді, учні місцевої школи №1 та дитячого садочку.

Facebook / Анна Могила

Родина юриста Максима Полішкевича також демонструє свою підтримку "сонячним" людям, перебуваючи на карантині:

"Нас сьогодні мало хто побачить, але ми пам'ятаємо. Covid-19 – тимчасово (якщо звісно ти від нього не помер), синдром Дауна – на все життя. І від нього неможливо захиститися жодним карантином.

Facebook / Максим Полішкевич

Тренерка Ірина Надюк запросила до участі в акції навіть домашніх улюбленців

Ви також ще маєте час долучитись до флешмобу Lots Of Socks. Для цього необхідно виконати кілька простих кроків:  

Крок 1. Зробити фото в яскравих, непарних шкарпетках.

Крок 2. Викласти фото на своїй сторінці Фейсбук з підписом:

"Сьогодні 21 березня – Всесвітній день людей з синдромом Дауна. Це такі самі українці, як ми". Не забудьте про хештеги #WDSD2020 #LOTSOFSOCKS #SUNKIDSCHERKASY

Крок 3. Поширити своє посилання на подію: Акція "Lots of Socks"-"Всесвітній день людей з синдромом Дауна" (створену ГО "Сонячні діти Черкащини")

 

Важливо!

Щороку в Україні з’являється на світ понад 400 діток, яких за їх відкритість до світу, доброзичливість та наївність називають "сонячними".

Народження дітей з синдромом Дауна не залежить від способу життя батьків, стану їх здоров’я, шкідливих звичок, харчування, соціального статусу, національності чи релігійних вподобань. 

Як повідомляв сайт vikka.ua, від 21 березня в Черкасах зупинена робота громадського транспорту. 

 

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут