додому Новини Черкаси ЛНЗ з Черкас обіграв Ворсклу: яке місце в турнірній таблиці у місцевої...

ЛНЗ з Черкас обіграв Ворсклу: яке місце в турнірній таблиці у місцевої команди

0

У поєдинку 30-го туру УПЛ Ворскла на виїзді поступилась ЛНЗ (0:1). Про це розповідає сайт «Футбол 24».

Перший по-справжньому небезпечний момент у матчі одразу ж завершився голом: Олів’є Тілль закрутив з кутового прямісінько у ворота під дальню стійку. За трохи Бессала мав подвоювати, добиваючи з лінії штрафного, але Домолега зреагував на удар. В середині тайму кіпер Ворскли врятував вдруге, завадивши виходу суперника сам на сам.

Глущенко обвідним ударом спробував застати зненацька Самойленка, але не вдалось. На останніх хвилинах Тілль намагався повторити свій шедевр зі ще одного кутового. По перерві Олві’є зі штрафного закручував під поперечину – кіпер у стрибку перевів за ворота. На 55-й Ворскла була зобов’язана зрівнювати, але затяжну атаку Бацула завершив вкрай невдало. На останніх хвилинах Прядун видав розкішну бісіклету, але знову врятував Домолега.