Лісівники облаштували на Черкащині джерело (Фото)

На території Звенигородщини є чимало водних джерел. На жаль, останнім часом зафіксоване повсюдне їх ослаблення, забруднення і навіть пересихання. Тож працівники ДП «Звенигородське лісове господарство» працюють над збереженням та облаштуванням існуючих джерел.

Про це повідомляє пресслужба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

lis-ck.gov.ua

Нещодавно завдяки лісівникам «ожило» джерело «Їсківка», розташоване при в’їзді до Звенигородки з боку Вільховця. Вода тут здавна відома своїми чудовими смаковими цілющими властивостями. Приїздять по неї з інших районів і навіть самих Черкас. Однак, через те, що джерело занадто віддалене від населених пунктів, воно було необладнане та занедбане.

На джерело звернув увагу новий директор Звенигородського лісгоспу Іван Бас. За його ініціативи спочатку окультурили прилеглу до джерела місцевість. Передусім, збудувавши довкола джерела альтанку та налагодивши безпечний спуск до нього через крутий схил, проклали тут містки та доріжки. І створили зону відпочинку для охочих побувати на природі. А ще помістили тут спеціальний стенд з картографічними даними та показниками щодо якості джерельної води.

Також лісівники організувавши толоку, в якій взяли участь понад 30 працівників лісгоспу разом з директором. До роботи підключилися й місцеві підприємці, рятувальники та небайдужі звенигородчани. Спільними зусиллями вони зуміли розчистити джерело та звільнити територію від заростів та сміття.

Як повідомляв сайт vikka.ua, лісівники облаштували автобусну зупинку в одному із сіл Черкащини.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут