Лісівники Черкащини приєднаються до всеукраїнської акції «Мільйон дерев за добу»

17 жовтня по всій Україні одночасно відбудеться всеукраїнська акція, у ході якої заплановано висадити мільйон дерев за добу.

Лісівники Черкащини приєднаються до цієї акції, зробити це запрошують усіх бажаючих. Про це йдеться на сайті Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарств.

Зазначимо, що між Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Державним агентством лісових ресурсів України та Благодійною організацією «Озеленення України» у вересні підписано Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво щодо впровадження загальнодержавної екологічної ініціативи із висаджування дерев та іншого співробітництва у сфері охорони навколишнього природного середовища, метою якого є проведення акції з осіннього висаджування дерев.

Ціль проєкту – привернути увагу до проблем екології, природи, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху українців. Також акція має привернути увагу суспільства до щоденної праці лісових господарств.

Лісівники Черкащини приєднаються до всеукраїнської акції «Мільйон дерев за добу» та запрошують усіх бажаючих.

З метою недопущення поширення Covid-19, проведення акції буде відбуватися з дотриманням карантинних обмежень та вимог.

Відповідальний за проведення Акції по Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства: головний спеціаліст Левицький Станіслав Анатолійович, (0472) 37-00-72

Акція відбуватиметься у п’яти держлісгоспах Черкащини, відповідальні – головні лісничі (необхідно звертатися безпосередньо у держлісгосп).

Як повідомляв сайт vikka.ua, протягом вересня браконьєри наловили на Черкащині риби на майже мільйон гривень.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net