Лікарня Черкас отримала допомогу завдяки концерту в Алмати

19 грудня Фонд Тіни Кароль надав допомогу Черкаському обласному онкологічному диспансеру.  До дитячого відділення передали необхідний запас медикаментів та спеціальний холодильник для їхнього зберігання.Кошти зібрали на концерті в Алмати.  Про це розповідається на сайті ТСН.

Фото із сайту ТСН

Як зазначають у виданні, у межах своєї діяльності фонд надав допомогу завдяки пожертві, отриманої від зборів з концерту на підтримку України VOICE of PIACE, який відбувся в Алмати у липні цього року.

Серед тих, хто виступав, були Тіна Кароль, Монатик, DOROFEEVA, Айкін, Данелія Тулешова, Аргоня, Сітора Назарова, Асилбек та Сиримтай Енсепови. Організатори з Talent Corporation провели антивоєнний концерт на підтримку України, а зібрані кошти передали Благодійному фонду Тіни Кароль.

Концерт в Алмати. Фото ТСН

“Боротися із хворобою на тлі війни – подвійне випробування для наших дітей. Діти, які борються з онкологією, потребують ліків негайно, у них немає часу чекати на завтра. Мій фонд докладе всіх зусиль, щоб наша допомога була вчасною”, – каже Тіна Кароль.

Читайте також на сайті vikka.ua

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net