Легкоатлети провели Олімпійський урок у черкаському училищі

Олімпійський урок на Черкащині триває. Цього тижня нагоду долучитися до олімпійського руху та стати частиною проєкту мали студенти Черкаського вищого професійного училища.
До них у гості завітали представники відділення НОК України в Черкаській області Іван Урста й Андрій Мігукін та легкоатлети Валерія Іваненко-Кириліна – чемпіонка ІІІ Літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року з метання молота, неодноразова чемпіонка України та Європи й Олексій Кирилін – чемпіон ХІV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю з метання диска, неодноразовий чемпіон України, призер чемпіонатів світу.
Учасники заходу переглянули тематичний відеофільм, з якого дізналися про історію олімпійського руху, про українців – чемпіонів Олімпійських ігор та про олімпійців Черкащини.
Валерія та Олексій поспілкувалися з молоддю, прагнули зацікавити студентів заняттями спортом, активним і здоровим способом життя, розповідали цікавинки з життя спортсменів.
Крім того, в межах Олімпійського уроку спортсмени училища продемонстрували показові виступи.
Олімпійський осередок Черкащини за активність під час зустрічі та правильні відповіді на запитання на олімпійську тематику відзначало учасників олімпійськими подарунками. Навчальному ж закладу вручили комплект м’ячів для використання під час навчання та спортивних заходів.
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net