Кредитор відновив законні права на "Гранд Маркет"

Сьогодні, 19 лютого Придніпровський відділ ДВС провів примусові виконавчі дії щодо ТОВ "Стройсфера", колишнього власника черкаського комплексу "Гранд Маркет". Новий законний власник бізнес-центру провів зустріч з орендарями і запропонував їм переукласти договори оренди приміщень комплексу. На даний момент у торговому комплексі забезпечений громадський порядок та охорону всіх приміщень.
 
"Тут відбувається виконання рішення суду по виселенню ТОВ "Стройсфера" з приміщення "Гранд-Маркету" міста Черкаси. На підставі постанови державного виконавця призначено виконавчі дії". Ми обійдемо всіх орендарів, візьмемо в них документи. Якщо вони дійсно перебувають тут на підставі офіційних документів, вони не будуть виселятися. За бажанням вони можуть з'їжджати або укладатимуть договір оренди з новим власником", – розповів vikka.ua головний державний виконавець Придніпровского відділу державної виконавчої служби Євген Назаренко.
 

Орендарі почнуть працювати відразу після укладення нових договорів. Нагадаємо, що в 2011 році на підставі рішення суду Київського апеляційного господарського суду у 2011 році банк зареєстрував своє право власності на торговий комплекс "Гранд Маркет" за адресою: м Черкаси, вул. Гагаріна, 55/1.
 
Однак колишній власник і боржник ТОВ "СтройСфера" заблокував фізичний доступ до нерухомості. У березні 2017 року кредитор звернувся до господарського суду про припинення оренди "Стройсфера" і її виселення, стягнення орендної плати. 2 жовтня 2017 року постановою Господарського суду апеляційної інстанції вимоги банку були задоволені, і прийнято рішення виселити "Стройсфера" з ТРЦ, а саму оренду визнано припиненою.
 
На виконання даного рішення Придніпровським ВДВС було відкрито виконавче провадження.
 
"Ми будемо захищати свої інтереси виключно в правовому полі і жодним чином не будемо чинити незаконні дії", – прокоментувала представниця ТОВ"Стройсфера" Тетяна Юрченко.
 

Як раніше повідомляли ЗМІ, заборгованість ТОВ "Стройсфера" перед кредитором становить близько 180 мільйонів гривень. Кошти були взяті на будівництво комплексу, але не повернуті в строк.
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x