Контрактники на Черкащині вже отримують разову грошову допомогу

Військовослужбовці, які уклали контракт з 1 січня 2017 року для походження служби в Збройних Силах України та зареєстровані у межах Шполянської міської ОТГ, вже отримують разову грошову допомогу. Про це повідомляють на сайті міськради.

Зазначимо, аби матеріально підтримати громадян, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, депутати Шполянської міської ОТГ на другому пленарному засіданні першої сесії міської ради VIII скликання прийняли "Програму підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які уклали контракт зі Збройними Силами України у 2017 році та членів їх сімей в Шполянській об’єднаній територіальній громаді".

Відтепер, кожен військовослужбовець, який зареєстрований у межах Шполянської ОТГ отримає разову грошову допомогу у сумі 8 тис. грн. із коштів міського бюджету.

За словами міського голови Сергія Кравченка, цільова програма підтримки військовослужбовців-контрактників співфінансується шляхом субвенції з районного бюджету у сумі 2000 грн. Тож, загалом в 2017 році кожен громадянин із вказаної категорії отримуватиме разову допомогу по 10 тис. грн.

"Кошти вже виділили двом військовослужбовцям  зі Шполи – Андрію Меркулову та Олегу Ремінному, на черзі за  разовою допомогою  ще троє осіб, які уклали контракт", – зазначає очільник громади.

Як повідомляв сайт vikka.ua, подяку від Міністерства оборони України отримав військовослужбовець Черкащини.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут