Обласне засідання Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України відбулося на Черкащині. Учасники спільно обговорили важливі для кожної громади питання.
Насамперед – питання безпеки й економіки. Від нардепа Олексія Мовчана присутні отримали роз’яснення про корпоратизацію комунальних підприємств.
Друге важливе питання – реформа освіти, зокрема старшої школи. В Україні впроваджують систему профільних ліцеїв, яка замінить старші класи. Ця реформа – рішення, яке дає можливість кожному старшокласнику розвиватися в обраному напрямі.
Процес реорганізації шкіл має бути завершений до осені 2027 року. Громади Черкащини нині на активному етапі планування мережі освітніх закладів.
ІГОР ТАБУРЕЦЬ, НАЧАЛЬНИК ЧЕРКАСЬКОЇ ОВА
Надзвичайно важливо мати комунікацію сьогодні між громадами і державною владою. Вважаю, що на Черкащині у нас така комунікація успішно триває. Багато питань, які піднімаємо, і вирішуємо – як на місцевому рівні, так і озвучуємо їх на рівень Національного конгресу і на рівень законодавчих органів і Кабінету Міністрів.