Компанію олігарха у Черкасах примусили привести до ладу укриття

Прокурори Черкаської обласної прокуратури звернулися до суду і примусили акціонерне товариство, яке належить олігарху Рінату Ахметову,  впорядкувати укриття на майже 900 м. кв. Власне, саме укриття розташоване у центральній частині міста. Про це інформує пресслужба прокуратури Черкаської області.

Як вдалося зясувати, мова йде про акціонерне товариство «Укртелеком». В суді підприємство доводило, що ніби передало укриття на баланс облдержадміністрації, проте довести це не змогла.

Суд визнав бездіяльність керівників філії «Укртелекому» і зобовязав їх навесит лад в укритті. В цьому бомбосховищі можуть розміститися близько 400 людей.

4 жовтня 2013 року ПАТ «Укртелеком» став частиною Групи СКМ Ріната Ахметова. Керівником ПАТ «Укртелеком» з 24 лютого 2014 року є Курмаз Юрій Павлович. Кінцевий бенефіціарний власник (контролер) — Рінат Ахметов.

Нагадаємо, що завдяки прокуратурі у Маньківці на одне укриття стало більше. Прокурори через суд примусили місцеву лікарню привести до ладу укриття.

Нині в провадження судів перебуває 11 позовів прокуратури про бездіяльність керівників, які, маючи на балансі бомбосховища, не навели в них порядок.

Читайте також на сайті vikka.ua

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net