Комісія завершила розслідування раптової смерті на черкаському підприємстві

Комісія управління Держпраці у Черкаській області завершила проводити спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 4 травня з трактористом-машиністом приватного підприємства "Агротрейд Групп" в полі села Зоряне Христинівського району. Про це повідомляє прес-служба управління.

З’ясувалось, що 40-річний тракторист-машиніст під час підживлення озимої пшениці мікродобривами за допомогою оприскувача типу "Футур – 3000" відхилився від схеми руху агрегату по полю і розпочав складання в транспортне положення оприскувача в охоронній зоні лінії електропередач. У результаті дотику штанги оприскувача до фази лінії електропередач працівник ПП "Агротрейд-Групп" отримав смертельне ураження електрострумом.

Як зазначено у висновку комісії, відстань від проводу лінії електропередач до землі становить 7,5 метра, що відповідає вимогам Правил улаштування електромереж для повітряних ліній, що проходять не в населеній місцевості.

Причинами настання нещасного випадку є: порушення вимог безпеки під час експлуатації обладнання; недоліки під час навчання безпечним прийомам праці; незадовільне функціонування та недосконалість системи управління охороною праці на підприємстві.

Нещасний випадок з трактористом-машиністом визнано таким, що пов'язаний з виробництвом та взято на облік ПП "Агротрейд Групп".

Як повідомляв сайт vikka.ua, стало відомо, через що на черкаському підприємстві загинув працівник.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут