Китайські підприємці зацікавилися черкаським молоком та алкоголем (ФОТО)

До Черкас із Китаю з робочим візитом завітала делегація представників групи компаній "Travelheart Enterprise Group". Вони приїхали обговорити подальшу співпрацю з нашим регіоном, повідомляє кореспондент vikka.ua.

Представники черкаської сторони ознайомили гостей із виробничим потенціалом області, зокрема розповіли про підприємства, які займаються переробкою та експортом органічних бобових культур.

У відповідь президент клубу "Travelheart Enterprise Group" пан Ян Юньфень повідомив, що Китай зацікавлений у нашій продукції.

"Хотілося, щоб черкаська продукція продавалася у супермаркетах Китаю. Зокрема нас цікавлять молочні продукти, пиво і вино, а також соя і борошно", – зазначив пан Ян Юньфень.

У свою чергу очільник Черкащини Юрій Ткаченко запросив делегацію на Інвестиційний форум, де область повною мірою представить свої можливості та потенціал.

На завершення зустрічі іноземні гості та черкаські владці традиційно обмінялися подарунками.

Довідково:

Група компаній "Travelheart Enterprise Group" використовує весь всій унікальний потенціал для обслуговування різних рівнів китайського уряду, малих та середніх підприємців, одночасно розширюючи систему надання послуг, включаючи ресурси, бренд-маркетинг, соціалізацію, новий роздрібний бізнес, медіапромоцію, міський брендинг, інтернет-плюс, сучасне сільське господарство та інвестиційний консалтинг.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські підприємства "інспектуватимуть" німці.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут