Кількість учнів, які навчаються очно у Черкасах, збільшується – Чубіна

Навчання школярів, реформа шкільного харчування та опалювальний сезон, що от-от наближається. Про це все говорили із заступницею міського голови Черкас Анастасією Чубіною в ефірі каналу «Вікка» (щоб переглянути ефір, доскрольте до кінця повідомлення).

За словами Анастасії Чубіної, напередодні нового навчального року постало питання безпеки учнів. Із цим питанням впоралися 22 школи міста з 35. В них облаштували укриття, вони відновили свою роботу в очному режимі. Перед відкриттям шкіл було також створено комісію, до якої увійшли: пожежники, спеціалісти з цивільного захисту та Держспродспоживслужба. Також наразі розробляються проекти покращення укриттів, зокрема вентиляційних систем.

«Навчання відбувається в дві зміни: найменші діти навчаються  в першу зміну, а більш дорослі-в другу. Зрозуміло, що є певний дискомфорт, але закрити й умовно не вивести на навчання близько 13 шкіл-це також було абсолютно не можливо. Проте станом на сьогодні глобальних проблем в організації навчального процесу немає»,- розповіла Анастасія Чубіна.

Також змінилася кількість учнів, які навчаються очно. Якщо на початку вересня очно мали намір навчатися близько батьки учнів 100 класів, то вже зараз виявили бажання – 210 класів.

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net