Кіберполіція підписала меморандум про співпрацю з Черкаським бізнес-коледжем

Меморандум про співпрацю було укладено між Департаментом кіберполіції та Черкаським державним бізнес-коледжом, на базі якого проводиться навчання студентів за напрямком «комп’ютерна інженерія». Про це повідомляють у поліції Черкаської області. 

У заході взяли участь заступник начальника відділу протидії кіберзлочинам Андрій Тютенко та тимчасово виконуючий обов’язки директора Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін. Відтепер сторони взаємодіятимуть з питань протидії кіберзлочинності в Україні та у працевлаштуванні здобувачів вищої освіти даного закладу.

Підписання меморандуму дає змогу студентам бізнес-коледжу проходити навчальну практику в підрозділі кіберполіції та можливість подальшого працевлаштування. В свою чергу представники кіберполіції будуть залучатися до навчальних лекцій, проводити роз’яснювальну роботу з кібербезпеки та безпечного використання інтернет мережі.

Все це сприятиме підвищенню практичних навичок студентів з реагування на інциденти у сфері кібербезпеки, кібероборони та кіберзахисту, та дозволить в подальшому долучитися до лав кіберполіції України.

Читайте також:

Вихованки студії фітнесу та сучасного танцю «Грація» Черкаської гімназії № 31 здобули нагороди на Всеукраїнському фітнес-турнірі «Різдвяні канікули», у межах якого відбувся Чемпіонат України з фіт-денс у Черкасах.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net