Казначейство шукає в департаменті архітектури понад 300 тисяч "зниклих" гривень

Із рахунку департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради на реконструкцію вулиці Молоткова, згідно з договором підряду, укладеного з ТОВ "Главшляхбуд" 8 серпня було списано з бюджету 488 тисячі 928 гривень, а станом на 5 грудня було відзвітовано всього за 168 тисяч 126 гривень. Про це йдеться в листі казначейства до департаменту архітектури та містобудування, повідомляє кореспондент vikka.ua.

Де поділися інші 320 тисяч 802 гривні – невідомо. Тому Головне управління Державної казначейської служби України у Черкаській області надіслало в департамент архітектури попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства. Вони вимагають від міських чиновників звіту про взяті з бюджету кошти на ремонт вулиці.

Також директору департаменту архітектури та містобудування Артуру Савіну направили Протокол про порушення бюджетного законодавства, в якому сказано, що його мають повернути в строк до двох робочих днів від його отримання.

У коментарі vikka.ua секретар міської ради Олександр Радуцький пояснив, що з дня попередження пройшло вже три дні, однак ніяких протоколів у казначейство не повернули,тому всі рахунки департаменту було заблоковано.

"Недолуге керівництво департаменту архітектури та містобудування догралося до того, що на даний час заблоковані всі рахунки. З підприємствами, які якісно і відповідально ставляться до роботи в місті, з якими були підписані, але не проконтрольовані угоди, їм мають закінчувати виплати. Є небезпека, що до кінця року ці підприємства будуть заручниками ситуації, адже вулицю Молоткова Савін робить третій рік", – розповів секретар міської ради.

Як повідомляв сайт vikka.ua, меру Черкас заборонили закуповувати послуги з благоустрою.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net