Картопля в молоці, пудинг з кип’яченою сметаною: для черкаських дошкільнят складають нове меню

namysto.blogspot.com

Департамент освіти та гуманітарної політики розробив нове перспективне меню для черкаських дитсадочків. Нині воно перебуває на розгляді у фахівців Держпродспоживслужби, які озвучать свої зауваження та пропозиції.

 

Про це повідомив у Facebook очільник департаменту Сергій Воронов.

 

«Варто зазначити, що Держпродспоживслужба наполягає на збільшенні калорійності харчування в закладах, а це означає і можливе здорожчання послуги. Крім того, Держаудитслужба в одному із висновків зазначила як порушення те, що місто протягом останніх років дофінансовувало в розмірі 40% відповідну плату за харчування, мабуть, маючи на увазі, що всі 100% мають платити батьки? Але я вірю у здоровий глузд при ухваленні тих чи інших рішень у цьому питанні. Місто має нести соціальну нішу в цьому напрямку і підтримувати батьків. Тому досить важливо отримати зворотній зв’язок від батьків дітей, наших працівників кухні, адміністрації, саме вони безпосередньо знають про потреби малечі», – зазначив Воронов.

 

Жителів Черкас просять переглянути перспективне меню та внести свої зауваження чи пропозиції. Їх можна писати особисто Сергію Воронову, на сторінку департаменту у Facebook, або ж офіційний листом. Пропозиції приймаються протягом тижня.

Як повідомляв сайт vikka.ua, під час суворого карантину черкаські школярі навчатимуться дистанційно.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут