У понеділок, 15 грудня, до Канева мають доставити першу партію вікон для житлових будинків, що постраждали від російських ракетно-дронових атак. Про це повідомили у Канівській міській раді.

Нагадаємо, 10 та 22 жовтня місто зазнало значних руйнувань: ударна хвиля пошкодила будинки, заклади соціальної сфери та масово вибила вікна в багатоповерхівках.
Після тривалих перемовин допомогу з виготовленням і встановленням вікон погодилася надати американська благодійна організація Global Empowerment Mission (GEM).
«15 грудня чекаємо на першу партію. Насамперед це конструкції для будинків на вул. Героїв Дніпра, 37 та 39», — повідомив начальник відділу Дмитро Балан.
Мешканців цих будинків просять за можливості залучити рідних або друзів, щоб допомогти перенести віконні конструкції до квартир.

