Із 2017 року черкащанам залізничні квитки обійдуться на третину дорожче

Із 2017 року черкащанам залізничні квитки обійдуться на третину дорожче. Так, Укрзалізниця планує наступного року підвищити тарифи на вантажоперевезення на 25%, пасажироперевезення – на 35%, повідомляє УНІАН.

Публічна акціонерна компанія "Укрзалізниця" планує в наступному році підвищити залізничні тарифи на вантажні перевезення на 25% і на проїзд у пасажирських поїздах на 35%.

Як зазначив директор департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту Міністерства інфраструктури України Олександр Федоренко, необхідність перегляду тарифів виникла у зв'язку із зростанням цін на продукцію, що закуповується для потреб залізничної галузі, зокрема, на дизельне паливо і електроенергію.

Така індексацію залізничних тарифів закладено в проект фінансового плану "Укрзалізниці" на 2017 рік, який вже схвалений в Мінінфраструктури і найближчим часом буде відправлений на зовнішнє погодження до Мінфіну та Мінекономрозвитку.

Крім того, за його словами, підвищення тарифів необхідно для часткової стабілізації фінансового стану галузі, в тому числі – для підтримки в робочому стані рухомого складу та забезпечення безпеки руху, що вимагає значних витрат, оскільки зношеність основних фондів залізничної галузі становить майже 90%. 

Як повідомляв сайт vikka.ua, Черкащиною можуть курсувати ретро-потяги.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net