"Історія не вчить Україну, ми довіряємо ворогові": головний герой "Чорного ворона" про відносини з Росією

В Україні люди не роблять висновків із трагічної історії, повторюючи одні й ті ж помилки, довіряючи ворогові.

Таку думку в інтерв'ю OBOZREVATEL висловив український актор, головний герой фільму "Чорний ворон" Тарас Цимбалюк.

За його словами, події, які йому довелося пережити у фільмі, і те, що наразі відбувається в Україні (збройний конфлікт на Донбасі, анексія Криму) – паралельні. Історія України немов повторюється через 100 років.

"Звичайно, події, описані у фільмі "Чорний ворон", паралельні тому, що відбувається в Україні сьогодні. На жаль, люди не роблять жодних висновків із трагічної історії, вони наступають на одні й ті ж граблі, постійно продаються тощо. Це все дуже страшно, але, на жаль, не повчально", – сказав актор.

Цимбалюк зазначив, що в Україні мала кількість людей знає "хворобливу і трагічну" історію нашої країни.

"Як ця земля захищалася усі ці століття, скільки крові було пролито. І все одно ми довіряємо ворогові, робимо одні і ті ж помилки. Ще й між собою не можемо досягти жодних поглядів однодумців, а це зсередини робить нас слабкішими", – додав Тарас Цимбалюк.

Нагадаємо, що фільм "Чорний ворон" заснований на реальних подіях, розповідає про одну з найдраматичніших і найбільш замовчуваних сторінок української історії — запеклу боротьбу українських патріотів проти більшовицької влади у 1920-х роках у Холодному Ярі. Сценарій фільму заснований на однойменному романі відомого українського письменника Василя Шкляра.

Як повідомляв сайт vikka.ua, відомий репер з Черкас створив іронічний кліп про карантин.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут