Інститут держави і права: "Міський голова Черкас порушив закон і присягу" (ДОКУМЕНТ)

Дії мера Бонадренка мають ознаки грубих порушень законів та присяги державного службовця. Так оцінили скликання та проведення позачергової сесії Черкаської міськради на виїзді, у Каневі, 22 серпня фахівці Інституту держави і права. Про це на вранішній прес-конференції повідомив депутат Олександр Радуцкий, повідомляє vikka.ua

Наприкінці серпня частина депутатського корпусу, яка не входить до промерської більшості і яку сповістили про виїзну пленарку вже опісля її проведення, направила листа-скаргу до Асоціації міст України. Тоді обранці просили керівництво АМУ надати правову оцінку ситуації, створеній міським головою Черкас, та законності його дій.

Асоціація ж передала всі дані звернення до Інституту держави і права ім..Корецького Національної академії наук України. Тамтешні фахівці мали провести ґрунтовний аналіз і дати юридичну оцінку діям черкаського керманича. Відповідь надійшла напередодні.

У своєму висновку науково-правовий експерт, доктор юридичних наук Олександр Батанов вказує на порушення Бондаренком низки статей законів України "Про статус депутатів місцевих рад" та "Про місцеве самоврядування". Останній, резюмує науковець, дає обранцям право ініціювати дострокове припинення повноважень міського голови Черкас. 

Олександр Радуцький, оприлюднюючи відповідь, нагадав: місцева прокуратура вже вручила Бондаренку підозри за кількома статтями ККУ.

"Тому, ймовірно, що досить скоро він таки буде відсторонений від посади, тільки рішенням суду, – зазначив депутат.

Як повідомляв сайт vikka.ua, двома соратниками черкаського мера зацікавилась прокуратура.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут