Група підтримки "Черкаських Мавп" поповнилась двома красунями (ФОТО)

До основної команди групи підтримки БК "Черкаські Мавпи" "Golden Ladies" приєдналося двоє нових учасниць.

До цього головна група підтримки Черкащини оголосила кастинг у свої ряди. Протягом літа черкаським хореографам потрібно відібрати у свою команду кількох перспективних учасниць. Першими двома стали Вікторія Карахім та Юлія Кужиль. Обидві дівчини протягом року тренувалися у другому складі "Golden Ladies".

Учора в нових учасниць групи підтримки було перше повноцінне тренування з головною командою. За словами хореографа Ірини Євченко, дівчата заслугували місце у збірній.

"Думаю, дівчата відразу зрозуміли, що без наполегливої праці, витривалості і бажання нічого не вийшло б, але вони стійко трималися на тренуванні і працювали на всі сто! Якщо раніше ми обирали дівчат, грунтуючись на їхній приємній зовнішності, зростанні, танцювальній підготовці, то в цьому році першочерговими були розтяжка, танцювальна пам'ять, зовнішність і те, як дівчина поводиться себе поза тренуваннями", – зазначила Ірина Євченко.

На сьогодні у групі підтримки "Golden Ladies" 9 черлідирок. Однак для талановитих двері у черкаський колектив відкриті завжди. Записатися на кастинг можна за номером 0936137778.

 
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут