Громадська організація просить у черкаських депутатів 8 мільйонів гривень на ремонт приміщення

Благодійна організація "Черкаське обласне відділення мережі ЛЖВ" просить у депутатів міської ради 8 млн грн на ремонт приміщення. Фінансування розбито на три роки: 4 млн – цього року і по два мільйони у 2018 та 2019 роках.

Кошти організації потрібні на ремонт приміщення за адресою Кобзарська, 1. У цьому приміщенні планується створення Кризового центру для жінок, які постраждали від насильства.

"Упродовж трьох років на базі БО "Черкаське обласне відділення мережі ЛЖВ" діє Кризовий центр для жінок, які постраждали від насильства. Всі ці роки Центр виключно за власні кошти, надає соціальні послуги з прихисту (підтриманого проживання) жінок з дітьми, які потерпають від насильства, жінок із інвалідністю з дітьми, жінок з числа внутрішньо переміщених осіб з дітьми. Але діючий Центр наразі може прийняти не більше 7 осіб одночасно, що не відповідає потребам нашого міста", – йдеться у листі організації до депутатів Черкаської міської ради.

Питання пропонують розглянути під час засідання бюджетної комісії міської ради. Автором листа є голова організації БО "Черкаське обласне відділення мережі ЛЖВ" Олена Стрижак.

На останніх місцевий виборах до міської ради Олена Стрижак балотувалася до міської ради від ВО "Самопоміч".

Як повідомляв сайт vikka.ua, Аваков анонсував відкриття сервісного центру МВС на Черкащині.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут