НовиниЧеркащинаГравці "Черкаських Мавп" взяли участь у Матчі зірок (Фото)

Гравці "Черкаських Мавп" взяли участь у Матчі зірок (Фото)

-

В столичному палаці спорту відбувся Матч Зірок української баскетбольної Суперліги Парі-Матч. Впродовж понад чотирьох годин 6 тисяч вболівальників на трибунах та десятки тисяч біля телеекранів могли спостерігати за головною баскетбольною подією зими.

Серед учасників свята були і представники "Черкаських Мавп". Так, у команді легіону зіграли Сеад Хаджифейзович та Діон Райт. Також по одному представнику нашого клубу були у конкурсі майстерності, слем-данків та триочкових, інформує пресслужба БК.

Нікіта Руслов взяв участь у конкурсі майстерності, Діон Райт – у конкурсі триочкових, а Іван Ткаченко запалював у конкурсі слем-данків.

Цього разу в класичному протистоянні зірок Легіону проти кращих українських гравців перемогу здобули легіонери із рахунком 119:126.

Команла легіону під керівництвом наставника "Прометея" Карліса Мужнієкса та Айнарса Багатскіса впродовж всієї гри виграла лише одну чверть – першу, але цього виявилося достатньо для того аби в підсумку перемогти, адже дві інші десятихвилинки завершилися з рівним і до того ж однаковим рахунком – 29:29, а в третій мінімально перемогли українські гравці, які виступали під керівництвом Дениса Журавльова та Віталія Степановського.

MVP Матчу зірок-2020 став гравець з "Дніпра" – Генрі Дугат, який за 20 хвилин на паркеті ледь не назбирав собі до активу тріпл-дабл: 14 балів, 8 підбирань та 9 передач.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Михайлюк вчергове продемонстрував снайперські здібності у матчі проти "Торонто".

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.