Гравці «Черкаських Мавп» урочисто відкрили баскетбольний майданчик у Лисянці (Фото)

Новий мультифункціональний спортивний майданчик з’явився у Лисянці. На його відкриття завітали й гравці «Черкаських Мавп» Іван Ткаченко та Владислав Мельник.

Про це повідомляє пресслужба «Черкаських Мавп».

Оновлення отримав Лисянський професійний аграрний ліцей. Площа майданчика – 42х22 метра. Загальна вартість проєкту 1499, 994 тисячі гривень з місцевого та державного бюджетів.

mavpabasket.com

На відкриття завітав начальник управління у справах, сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, а також гравці «Черкаських Мавп» Іван Ткаченко та Владислав Мельник. Вихованці баскетбольної школи клубу та гравці основної команди провели для ліцеїстів баскетбольний майстер-клас.

«Приємно, що спортивну інфраструктуру відбудовують не лише в Черкасах, а й у районах області. Радий, що діти в Лисянці зможуть займатися баскетболом. Вони отримали якісний майданчик, на якому грати – в задоволення. Можливо це дасть поштовх до розвитку баскетболу в цьому районі. Чим більше дітей займатиметься баскетболом і, загалом спортом, тим краще – розповів гравець «Черкаських Мавп» Іван Ткаченко.

Відзначимо, що нещодавно у Черкасах зусиллями спонсорів та партнерів «Черкаських Мавп» було відкрито сучасний баскетбольний майданчик у школі №18. На об’єкт було виділено понад 750 тисяч гривень. На відкриття якого завітав і Святослав Михайлюк.

Як повідомляв сайт vikka.ua, «Черкаські Мавпи» у напруженому матчі поступилися «Хіміку».

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук