Гравці "Черкаських Мавп" провели тренування для вихованців клубу (ФОТО)

Баскетболісти "Черкаських Мавп" вирішили урізноманітнити звичну традицію майстер-класів по місцевим школам. Цього разу гравці Суперліги завітали на одне з тренувань баскетбольної школи клубу, зокрема до команди юнаків 2004-го року народження. 14-річні юнаки вже тривалий час займаються баскетболом, тому для них тренування зі справжніми професіоналами не лише додало позитивних емоцій, а більшою мірою забезпечить швидкий прогрес, повідомляє прес-служба "Мавп".

Провести майстер-клас випала нагода Брендону Янгу та Нікіті Руслову. Обидва баскетболісти запропонували юнакам низку різноманітних вправ на техніку роботи з м’ячем, виконання кидків із різних дистанцій та за різних ситуацій. Причому і Руслов, і Янг активно долучалися до цього процесу. Вказували на помилки й давали поради.

Для Брендона Янга це перший такий захід у Черкасах. Але у американця є подібний досвід.

"Це правильно, що ми прийшли до цих хлопців. Помітно, що вони вже багато, що знають про баскетбол. Гадаю наш прихід піде юнакам лише на користь. Добре, що клуб розвиває баскетбол у цьому місті. Є отакі юнацькі команди, юнаки, котрі можуть займатися улюбленим видом спорту.
У цьому плані дуже схожу політику проводять і в США. Я проводив подібні майстер-класи у штатах. Такі майстер-класи, тренування, різноманітні інші активності – все це неабияк популяризує цей вид спорту. Добре, що у Черкасах теж є така практика", – поділився враженнями Янг.

Гравці "Мавп" поділилися зі своїми меншими колегами деякими ігровими секретами, продемонстрували нові вправи та побажали подальших успіхів. Вихованці клубу залишилися вкрай задоволеними від цього тренування.

Як повідомляв сайт vikka.ua, "Черкаські Мавпи" здобули важливу перемогу над "Миколаєвом".

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук