НовиниЧеркащина"Голубі озера Смілянщини": екскурсії на Черкащині проводять за новим...

"Голубі озера Смілянщини": екскурсії на Черкащині проводять за новим маршрутом

- Advertisment -

На Смілянщині екскурсоводи організували новий маршрут "Голубі озера Смілянщини", який залюбки відвідують столичні туристи. Про це повідомляє "Сміла.City".

Тетяна Романенко і Любов Терещенко переконані, що у нашому краї є багато місцин, цікавих для туристів. 

Тетяна Романенко і Любов Терещенко за професією – вчитель і працівник культури, а за покликом душі – дослідниці рідного краю, подруги, які люблять вивчати історію й природу своєї Малої Батьківщини та відкривати і показувати її красу іншим. Нещодавно Тетяна Романенко закінчила курси екскурсоводів  і у співавторстві з Любов’ю Терещенко розробили цікавий екскурсійний маршрут "Голубі озера Смілянщини".

Все почалося з того, що до них звернулося київське турагентство "КолоКрай". Їхні клієнти вже кілька разів їздили по Черкащині,  дивились відомі історичні місця і хотіли б побачити щось новеньке. Тетяна Романенко і Любов Терещенко разом із своїми колегами-випускниками курсів екскурсоводів, а також за допомогою народного аматорського театру "Перевесло" розробили такий маршрут, що кияни були приємно вражені.

20 серпня відбулася перша екскурсія. Гостям Смілянщини  показали залишки печер Ірдинського Виноградського монастиря (екскурсію провела Алла Нечипоренко), потім Юр’єву гору, старе русло Дніпра, Чорну річку, міський парк із його каскадами ставків та Успенський костьол (тут екскурсію вела Зореслава Хроменко). Далі шлях попрямував у Сунки, де відбулося театралізоване дійство  та ексклюзивна екскурсія-розповідь  про життя княгині Наталії Яшвіль. Після цього – відвідини дерев’яної церкви у Сунках, долини  квітів, потім споглядання  рукотворних голубих озер – кар’єр Березняки, Малосмілянка, згодом – Тернівка- каньйон на річці Гнилий Ташлик, пізніше – стара  дерев’яна церква і підвісні містки у Тернівці та Березняках. На завершення – маршрут до Райгородецької молодецької кринички ( екскурсовод Лариса Шеремет). Загалом маршрут розрахований на 8 годин часу. На 17 вересня заплановано повезти наступну групу туристів.

" Кілька років тому ми вже планували розробити і відкрити туристичний маршрут  щось на кшталт  ніби "Золота підкова Смілянщини", адже наш край має багато родзинок. Але потім все якось  затихло. Зараз знову є попит, туристам цікава Смілянщина, у нас є на що подивитись: це і місця життя графа Бобринського, Тодося Осьмачки, і закинуте городище, і музей старовини… Ми працюємо над тим, щоб розробити нові цікаві екскурсії", – розповіла Тетяна Романенко кореспондентові Сміла. City.

Як повідомляв сайт vikka.ua, унікальна пам’ятка архітектури на Черкащині виявилася нічийною. 

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Назавжди 28: у Чигирині поховали офіцера, який поліг у бою

Сьогодні Чигиринська громада зібралася, щоб провести останнім шляхом гідного воїна, мужнього захисника України — капітана Шабашова Олексія Даниловича. Олексій Шабашов...

У Першій міській гімназії представили нову керівницю

Перша міська гімназія з новою керівницею - заклад очолила Катерина Ткаченко. Вона є кандидатом педагогічних наук, доцентом і активною...

Цікаве:

Чи вплинуть весняні заморозки на урожай на Черкащині – коментар агронома

Нестабільна весняна погода внесла свої корективи в плани аграріїв...

Fortior Law — професійний супровід у міжнародному арбітражі

У світі, де бізнес виходить за межі національних кордонів,...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас