Головному патрульному Черкас хотіли висловити недовіру

Інспектори 3 роти Патрульної поліції Черкас зібрали в Управлінні закриту нараду, на якій хотіли висловити недовіру начальнику Патрульної поліції м. Черкаси Олександру Кокобі, повідомляє "Вичерпно". Обидві сторони обопільної згоди не дійшли, проте все-таки недовіру не було висловлено.

Причиною непорозуміння між начальником та підлеглими, за версією інспекторів 3 роти, стали нібито неправомірні дії з боку Олександра Кокоби до деяких інспекторів 3 роти, а також їхнього командира Світлани Андарак.

Олександр Кокоба у свою чергу вважає, що причиною стало його рішення відсторонити від посади командира 3 роти Світлану Андарак через те, що вона не справляється із посадовими обов’язками та неспроможна тримати під контролем особовий склад, а також особисті невдоволення конкретних інспекторів роти.

Командир 3 роти Світлана Андарак заявила, що офіційно висловлює недовіру до Олександра Кокоби, адже вважає його методи керівництва неефективними та командно-адміністративними, які не завжди відповідають чинному законодавству.

– Тому є ряд моментів, які будуть розглядатися компетентними органами згідно чинного законодавства, документи уже передані. Там уже будуть розглядатися по належності усі його проступки, – сказала Світлана Андарак. – Багато є таких моментів, коли він видає нам незаконні вказівки, і ми маємо їх виконувати.

Вона розповіла, що будучи керівником Патрульної поліції Черкас, Олександр Кокоба скоїв ряд порушень, наприклад, незаконне проникнення до приватної власності.

Один із інспекторів 3 роти, який, за словами Кокоби, наразі відсторонений від посади, розповів, що начальник Патрульної поліції Черкас із незрозумілих причин розбивав скло службового авто, бив затриману людину та вчиняв інші неправомірні дії. Проте сам Олександр Кокоба заявив, що "все це плітки, наклеп і брехня".

– На мене ображені конкретні працівники, стосовно яких я проводжу дисциплінарні розслідування та стягнення. Вони можуть наговорити дуже багато наклепу. Якщо є конкретні факти, які вони можуть підтвердити доказами – будь ласка, – сказав Олександр Кокоба.

Начальник Патрульної поліції Черкас розповів, що деякі інспектори, які незадоволені його роботою, мають не одне дисциплінарне стягнення, які є небезпідставними. Які саме проступки скоїли поліцейські, Кокоба не сказав, посилаючись на те, що це службова інформація. Інспектори, про яких йде мова, не вважають неправомірним те, у чому їх звинувачують. Стосовно Світлани Андарак, Олександр Кокоба розповів, що він незадоволений її роботою, тому їй теж було висунуто ряд дисциплінарних стягнень.

Світлану Андарак буде відсторонено від посади командира 3 роти та понижено до інспектора іншої роти. На що Світлана Андарак сказала, що це порушення чинного законодавства.

– Це заборонено чинним законодавством. Він не може це робити. Підтверджуючих документів я не бачила і їх не може бути, – сказала жінка.

На незадоволених інспекторів наразі чекає суд про відсторонення від посади.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у черкащанина, який перебуває під слідством, вилучили арсенал зброї.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут