Голова ОВК № 198 знайшовся. Порушено кілька справ

Черкаська міліція знайшла зниклого голову ОВК № 198 та відкрила кілька кримінальних впроваджень за фактом зникнення виборчих документів. Про це повідомив начальник УМВС в Черкаській області Владислав Пустовар на своїй сторінці в мережі Facebook.

Читайте: За перемогу на 198-му окрузі й досі судяться "свободівець" та екс-регіонал

"Інформація щодо зникнення голови ОВК № 198 та протоколів ДВК другого листопада була зареєстрована до журналу Єдиного обліку, а згодом до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Проведено направлені дії на встановлення місцеперебування голови окружної виборчої комісії. 3 листопада голова ОВК вийшов на телефонний зв'язок. В розмові він повідомив, що його ніхто не викрадав, та протягом дня прибув до Смілянського міськвідділу міліції, де надав пояснення стосовно своєї відсутності, – написав Владислав Пустогвар.

За його словами, у присутності заступника та членів ОВК № 198 відбувся перерахунок протоколів. Було виявлено відсутність п’яти протоколів ДВК. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 158 Кримінального кодексу України (Крадіжка).

Начальник УМВС в Черкаській області наголосив, що міліція перебуває поза політикою, жоден працівник міліції не втручається у виборчий процес, проте на всі виявлені порушення виборчого законодавства буде жорстка реакція.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут