Голова ОДА прокоментував плітки про своє звільнення

Голова черкаської ОДА Юрій Ткаченко під час сьогоднішньої прес-конференції на запитання журналістів прокоментував плітки щодо свого звільнення з посади.

"В будь-якому випадку це – рішення президента, і він завжди хоче, щоб тільки найкраще відбувалося у тій чи тій області", – сказав Ткаченко.

Опісля один із журналістів зазначив, що в ЗМІ серед причин ймовірного звільнення голови ОДА називають земельні конфлікти. На такий закид сам Ткаченко зазначив, що органи місцевого самоврядування не мають важелів впливу на вирішення земельних питань. Також він висловив сподівання, що із переформатуванням земельного агентства проблем поменшає.

Окрім того, губернатор додав, що про своє "звільнення" читає лише із преси.

"Від президента жодних претензій не чув. В області забезпечуються всі соціальні гарантії, виплачуються всі зарплати. Завдання по зведенню фортифікаційних споруд також виконується", – наголосив очільник облдержадміністрації.

Опісля він припустив, що інформацію про його так зване "звільнення" хтось роздуває у ЗМІ свідомо.

"У військових є військовий командир, який вирішує, де кого замінити. Тоді ми маємо прислуховуватися і коментувати це рішення. Якщо це все ж відбудеться, то я з гідністю подякую і піду з цієї роботи. Але сьогодні я її виконую і дякую тим, хто сьогодні працює зі мною", – сказав Юрій Ткаченко.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net