Гірше тільки мер Житомира: Бондаренко – аутсайдер рейтингу міський голів*

Чинний міський голова Черкас Анатолій Бондаренко за час свого перебування на посаді дав 89 обіцянок, із яких не виконав майже 70%.

Такі дані оприлюднив аналітичний портал «Слово і діло».

Із 89 обіцянок Анатолій Бондаренко виконав лише 32. Решта ж – досі залишаються реалізованими лише на словах.

Зокрема, серед невиконаного Бондаренком – обіцяне в програмі 2015 року будівництво житла для учасників АТО та військових, ліквідація впродовж першого року мерства всіх ям на дорогах, а також очищення мережі зливової каналізації в найкоротші терміни.

Серед інших не менш голосних обіцянок – недопущення забудови природоохоронних зон, продаж ділянок біля набережної виключно на аукціоні, завершення реконструкції бульвару Шевченка з облаштуванням зеленої зони у 2019 році та будівництво полігону твердих побутових відходів ще в 2017 році.

Загалом за кількістю виконаних обіцянок Бондаренко набрав 36%, посівши за цим показником передостаннє місце в рейтингу міських голів порталу «Слово і діло». Для порівняння, лідери цього списку – міський голова Хмельницького та Вінниці – виконали 77% та 75% своїх обіцянок. Нижче ж мера Черкас лише міський очільник Житомира.

Як раніше сайт vikka.ua повідомляв про післявиборчі підсумки тер виборчкомів Черкас та області.

*Іміджева інформація 

Підписатися
Повідомте про
guest
1 Коментар
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олена
Олена
5 місяців тому

Нашим людям завжди не вгодоиш. Не робить – поганий, робить – теж поганий! Подивіться навкого і зверніть увагу на позитивні зміни за останні 5 років!

Стали свідком новини? Тисніть тут