Герб, який нещодавно засяяв біля "Літака" у Черкасах, залишився без підсвітки (ФОТО)

Встановлені на кільці в районі літака герби України забезпечили якісним освітленням лише в день відкриття за участі мера Анатолія Бондаренка увечері 23 серпня. Про це повідомляє видання "Кропива".

Забезпечивши яскраву картинку під час відкриття, встановлені прожектори фонового освітлення було прибрано. Натомість залишилося чотири прожектора які розмістили на стовпах ЛЕП. Хоча і їх після відкриття не вмикають.

Після відкриття герб має ось такий вигляд у нічний час.

А ось так виглядав герб на відкритті за участі мера.

Як пояснили на комунальному підприємстві "Міськсвітло", дійсно, під час відкриття гербів залучалося додаткове нестаціонарне освітлення, яке після завершення заходу було прибране. В стаціонарному режимі обновка має освітлюватися чотирма прожекторами, розміщеними на стовпах ЛЕП навколо стели з гербами.

На фото червоним позначено один з прожекторів, які мали б освітлювати герб.

На фото нижче – нестаціонарне освітлення, яке після відкриття було прибрано. Саме переносні прожектори та кабель живлення, помітний на фото, забезпечили яскраве фонове освітлення.

Зазначимо, що встановленням гербів було здійснено за кошти меценатів. Під час відкриття міський голова Анатолій Бондаренко наголосив, що вартість проекту – близько 300 тис. грн. Також мер тоді пообіцяв, що в нічний час герб буде постійно підсвічуватися. А в перспективі з двох інших боків можливо розмістять міські герби.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах засяяла стела з Гербом України.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net