"Гарячі" дні черкаського Майдану: фотожурналіст відкрив персональну виставку (ФОТО)

З нагоди третьої річниці Революції Гідності фотожурналіст Ігор Єфімов відкрив у Черкаському краєзнавчому музеї персональну виставку. У ній – світлини подій, що починалися зі спроб показати заборонений фільм про Межигір’я у центрі Черкас та закінчилися побиттям майданівців на черкаській дамбі та біля ОДА.

"20 лютого мені особисто довелося зіткнутися зі свавіллям правоохоронців, коли мітингувальники робили блокпост на дамбі. На мені була жилетка "Преса", бейджик. Але їх це не зупинило. Це був не якийсь луганський чи донецький "Беркут", це були наші, черкаські міліціянти. І досі покараних за ті події, по суті, немає. Досі більшість з них працює в правоохоронних органах. Деякі просто перевелися із Черкаської в Кіровоградську чи інші області", – розповідає Ігор Єфімов.

Тоді на нього напав один із працівників міліції. Завдав кілька ударів кийком по тілу і голові. За даним фактом було відкрито кримінальне провадження, згодом справу передали до суду. Та за майже три роки винних так і не знайшли, каже журналіст.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський фотограф показав жертв насильства.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут