Відділ власної безпеки фіскальної служби провів 80 службових розслідувань і перевірок. У результаті керівництву державних податкових інспекцій області внесено 64 подання для вжиття заходів реагування відносно підлеглих працівників.

52 працівників фіскальної служби області притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Про це vikka.ua повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Черкаській області.

За словами в.о. начальника відділу власної безпеки обласного управління ДФС Євгена Листопада, за п’ять місяців у напрямку профілактики проведено 449 заходів з упередження корупційних правопорушень.

До органів прокуратури направлено 10 матеріалів для надання правових висновків діям податкових та митних працівників. За ними відкрито 5 кримінальних провадження щодо вчинення працівниками органів доходів і зборів кримінальних проступків. Нині триває досудове розслідування.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *