Фірма з орбіти Бортника прибиратиме вулиці Черкас за майже 60 мільйонів гривень

Наприкінці грудня 2019 року відбувся тендер на зимове та літнє прибирання вулиць у Черкасах.

Тендер на 60 мільйонів гривень розіграли між собою дві фірми: ТОВ "Свій Лад" та ФОП Лисенко. Перемогла перша, інформує у Facebook черкаський журналіст Сергій Кузляєв.

Відзначимо, обидві фірми пов’язані з управителем Андрієм Бортником. Ще у 2018 році сайт vikka.ua писав: Бортник представляв інтереси ТОВ "Свій Лад" та ФОП Лисенко як юрист. Активісти припускали, що підприємства брали участь у тендерах за замовою.

Так, увесь 2020 рік переможець ТОВ "Свій лад" чиститиме у Черкасах сніг, поливатиме дороги, очищатиме їх від пилу та прибиратиме сміття за 57 мільйонів гривень.

Журналіста цікавить, чому в тендері не брало участь КП "ЧЕЛУАШ":

"КП "ЧЕЛУАШ" за останні роки отримало: близько 20 одиниць техніки за кошти міського бюджету. Мер Бондаренко і депутати від "Батьківщини" дуже любили піаритися на фоні цих тракторців; КП "ЧЕЛУАШ" були передані трактори від черкаських СУБів (близько 20 штук); з міського бюджету йде фінансова підтримка на підприємство, щоб працівники просто отримували заробітну плату. Навіщо місту це комунальне підприємство?" – висловився Кузляєв.

Нагадаємо, у 2019-му за пів року прибирання черкаських вулиць із міського бюджету пішло 35 мільйонів гривень. Тоді тендер теж розіграли ТОВ "Свій Лад" та ФОП Лисенко.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук