додому Новини Фірма, яка ремонтує згорілий театр у Черкасах, реконструюватиме фонтан у сквері

Фірма, яка ремонтує згорілий театр у Черкасах, реконструюватиме фонтан у сквері

0

Фонтан у сквері Б. Хмельницького біля ресторану "Чайка" відновлюватиме компанія МП-Арсенал, повідомляє кореспондент vikka.ua. Вона виграла цей тендер в системі електронних закупівель "Прозорро".

Участь у аукціоні взяли три фірми: МП-Арсенал, "А.І.Д.А" та Рось-Ялта. Перемогу здобув МП-Арсенал, вказавши найменшу ціну.

Стартували закупівлі з ціни майже 449 тис. грн. Переможець запропонував 420 тис. грн. Для міського бюджету заощаджено майже 30 тис. грн. Виконати роботи підприємство має протягом двох місяців з моменту отримання авансу.

МП-Арсенал відомий тим, що займається реконструкцією обласного драматичного театру.

Останнім часом черкаська мерія оголосила і провела лише 9 електронних закупівель у системі "Прозорро".

Як повідомляв сайт vikka.ua, зелений борщ на День Незалежності для черкащан закуплятимуть через ProZorro.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version