Фермери Черкащини просять фінансової допомоги у Кабміну для ліквідації наслідків буревію

Асоціація фермерів та приватних землевласників Драбівського району спямувала лист до Кабміну, Мінагрополітики, Українського фонду підтримки фермерів, Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаської обласної ради із проханням надати допомогу. Про це йдеться у повідомленні Асоціації фермерів Драбівського району на сторінці у Facebook.

Нагадаємо, 1 липня Черкащину спіткало стихійне лихо – потужний буревій з градом. Загальна сума збитків склала орієнтовно 400 млн. грн, пошкоджено та знищено 7 тис. га посівів.

У зв’язку з цим фермери просять вирішити такі питання:

1. Повністю (або частково) відшкодувати фермерам та дрібним сільгосппідприємствам завдані стихією збитки;

2. Списати або реструктуризувати на 2-3 роки орендну плату за землі державної власності;

3. Використати обіцяні Урядом кошти на підтримку аграрного сектора у першу чергу на відшкодування завданих стихією збитків фермерам, дрібним та середнім сільгосппідприємствам.

4. Надати поворотні безпроцентні позики у першу чергу фермерам, які постраждали від стихійного лиха. Для цього збільшити фінансування фонду та зробити перерозподіл коштів між областями;

5. Розглянути можливість надання за участю держави товарних або фінансових кредитів постраждалим від негоди сільгосппідприємствам і фермерським господарствам, які постраждали від стихійного лиха.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащанам компенсують витрати після буревію.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут