Фемідна боротьба продовжується: Черкаський адмінсуд "розблокував" рішення таємної сесії в Каневі, однак їх дія не відновлена (ВІДЕО)

Фемідна недоперемога. Сьогодні Черкаський адміністративний окружний суд зняв забезпечення позову депутата Олександра Радуцького. Промерські ЗМІ вже заявили про розблокування бюджетних рішень таємної виїзної сесії в Каневі й остаточну перемогу, буцім, на благо Черкас. Однак представник позивача Олександ Гричаненко переконує: рішення тієї пленарки таки зупинені і їх дія не може бути відновлена до завершення апеляційного перегляду. Про це він заявив у коментарі журналістам vikka.ua.

Сьогодні Адмінсуд відхилив усі клопотання Радуцького. Ті стосувались витребування відомостей про те, що насправді всі проплати з міської скарбниці проводяться. Крім того, позивач подавав докази публічних закупівель, які міська рада проводить попри, буцім, заблокований бюджет. Феміда знехтувала ними як і низкою інших документів, які доводили маніпулятивні дії міського голови навколо призупинення рішень "канівської" сесії та вказували на порушення закону з боку Бондаренка, коли й той надумав проводити пленарку за межами міста.

Натомість, вважає правник, на суд здійснювався тиск з боку представників ради та міського голови. Що й створило необ’єктивність та упередженість з боку Феміди.

"Подається недостовірна інформація, а населення міста вводиться в оману, – зазначає Гричаненко. – А міська рада не надала абсолютно ніяких заперечень тому, що існує очевидна протиправність рішень".

Олександр Радуцький збирається подавати скаргу до Київського апеляційного суду після оприлюднення повного тексту сьогоднішньої ухвали. Відтак, поки рано говорити про відновлення дії призупинених раніше рішень.

"Відповідно до ч.9 ст. 154 Адміністративного кодексу оскарження ухвали щодо забезпечення позову зупиняє її виконання. Тобто рішення, прийняті на сесії в Каневі, на даний момент зупинені. Нами буде подана апеляційна скарга, яка ніяким чином не зупинить виплати та бюджетний процес, – запевняє адвокат. – Однак остаточно крапку щодо законності вжитих заходів забезпечення позову може поставити тільки Апеляційний суд". 

Як повідомляв сайт vikka.ua, представники "Батьківщини" та "Самопомочі" намагаються легалізувати рішення "канівської" сесії.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут