Фахівці перевіряють уманські заклади, в яких живуть і харчуються хасиди

За оперативними даними, до Умані на святкування 5870 Нового року Рош-ха-Шана прибуло 26862 паломників з семи країн світу, з них 2261 дитина та 11 жінок. Найбільша кількість людей (99%) прибула з Ізраїлю, також приїхали прочани з США,  Франції, Великобританії, Бельгії, Молдови. Про це інформують в ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області, яке у дні святкування Рош-ха-Шана працює у посиленому режимі.

Розмістилися учасники заходів в готелях, будинках готельного типу, найманих і власних квартирах, домоволодіннях, об’єктах незавершеного будівництва. У місті функціонувало більше 20 пунктів харчування.

Фахівці Держпродспоживслужби під час святкування здійснювали моніторингові відвідування об’єктів обслуговування святкових заходів з відбором проб для мікробіологічних досліджень та проведення лабораторно-інструментальних експрес-методів досліджень, у 25% випадків реєструвалися відхилення від нормативних вимог. За результатами цієї роботи були надані відповідні пропозиції, зокрема щодо повторної термічної обробки виробів, проведення санітарного дня тощо.

Впродовж 30 вересня – 1 жовтня проведено моніторингові відвідування закладів харчування, наметового містечка, території  компактного проживання та святкування, водойми Скеля та річки Уманка.

Випадки інфекційних хвороб серед учасників заходів, крім гострих респіраторних захворювань, а також харчових отруєнь не реєструвалися.

Як повідомляв сайт vikka.ua, під час святкування іудейського Нового року "уманські" хасиди скоїли дві пожежі.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут