Експерти назвали причину масового отруєння людей у черкаському супермаркеті

Кількість постраждалих жителів Черкас, які отруїлись млинцями із супермаркету "Делікат +", на сьогодні становить 29 осіб, з них дев’ятеро дітей. Хворих госпіталізували до Черкаської міської інфекційної лікарні з попередніми діагнозами: гостра кишкова інфекція, середній ступінь важкості. У 11 хворих, серед яких шестеро дітей, за результатами лабораторних обстежень встановлено заключний діагноз: сальмонельоз, обумовлений Salmonella enteritidis, середньої важкості. Про це інформує пресслужба ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Станом на 11 вересня в лікарні перебувають 15 хворих осіб, з них двоє дітей.

За результатами лабораторних досліджень проб, відібраних у ході санепідрозслідування вказаного випадку та позапланового інспектування, виявлені відхилення від гігієнічних нормативів за мікробіологічними показниками у кулінарних стравах, воді питній та змивах з обладнання та спецодягу працівників кулінарного та м’ясного цехів супермаркету "Делікат +".

За результатами перевірки направлені два приписи щодо усунення виявлених порушень, видано рішення про тимчасове припинення виробництва та обігу харчових продуктів, складено два протоколи про правопорушення у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів та у сфері санітарного законодавства, відсторонено від роботи двох працівників кулінарного цеху.

Комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів триває. Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у супермаркеті, в якому отруїлись черкащани, виявили порушення законодавства.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут