Експеримент: як черкаські дороги перевіряли яйцями (ВІДЕО)

Автомобільні журналісти ініціювали проект, метою якого є визначення найгірших доріг України. До антирейтингу увійшли й дороги Черкащини.

"Починаючи наш експеримент, ми навіть не уявляли собі масштабів цього національного лиха. Поганих доріг в Україні стільки, що простіше перерахувати ті, якими можна нормально їздити", – коментують rbc.ua свій експеримент журналісти видання "Автомир", які проводили дорожні випробування.

Фото motorglobe.org

Для наочності експерименту журналісти озброїлися спеціальними тестовими наборами – сирими курячими яйцями і скляними новорічними іграшками. Яйця у спеціальних боксах грали роль вантажу в багажнику, а ящик з іграшками пристібали ременем безпеки на передньому пасажирському сидінні.

"Шлях Київ – Сміла – Кіровоград – Кривий Ріг вже вразив наш екіпаж. Малодосвідчені його члени навіть дивувалися: "А хіба може бути гірше?"Але після того, як ми проминули Кривий Ріг, питання відпали. Після проходження траси випробувачі не дорахувалися одного ялинкової іграшки і 14 яєць", – розповіли вони.

У підсумку найгіршою дорогою журналісти назвали трасу Н11 на ділянці Кривий Ріг – Миколаїв. А ділянка дороги Кременчук – Чигирин увійшла до списку шляхів, якими рухатися небезпечно для ходової.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на утримання доріг Черкащини у поточному році гроші досі не виділені.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут