Екс-заступник черкаського мера отримав ласий шматочок землі у Соснівці

Екс-заступник міського голови Черкас та його однопартієць Геннадій Шевченко рішенням міської ради отримав-таки у власність земельну ділянку на розі вулиць Соснівської та Тургенєва площею 0,1 га. Відповідне рішення міськради від 21 березня значиться як чинне на сайті установи. Про це пише сайт "18000".

Своїм рішенням рада затвердила проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шевченку як учаснику АТО та передала її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Земля знаходиться в заповідній території "Черкаські берегові схили" і межує з ділянкою, яку напередодні виконком заборонив забудовувати, однак не потрапляє під заборону.

Зазначимо, що сесійне засідання 21 числа відбулося в 206-й аудиторії міськвиконкому, тому результати поіменного голосування на сайті міськради відсутні.

На кадастровій карті вказана ділянка значиться як комунальна власність.

У квітні 2016 року Геннадій Шевченко був призначений заступником міського голови після перемоги на виборах Анатолія Бондаренка. У січні 2018 року він разом із іншими заступниками був відправлений у відставку. Вже влітку 2018 він був призначений директором КП "Черкасиінвестуд". У лютому 2019 року він звільнився з підприємства.

Як повідомляв сайт vikka.ua, екс-заступник черкаського мера потрапив у "чистилище" "Миротворця".

 

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук