Екоінспектори обстежили забруднений стічними водами Осташівський став в Умані (ФОТО)

Реагуючи на звернення громадян, спеціалісти Держекоінспекції провели обстеження Осташівського ставу в місті Умань. Під час огляду виявлено, що з міського каналізаційного колектора, який безпосередньо межує з територією ДП "Уманський горілчаний завод", внаслідок аварійного несанкціонованого скиду стічні води надходять до Осташівського ставу. Про це у Facebook інформує заступник начальника Держекоінспекції у Черкаській області Олександр Позняков.

Відділом інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції відібрані проби води з Осташівського ставу. Проводиться гідрохімічний аналіз відібраних проб. Триває процес обрахунку шкоди, завданої державі внаслідок забруднення поверхневої води. Направлені запити до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, ДП "Уманський горілчаний завод" щодо надання необхідної інформації.

З метою вирішення питання ліквідації загрози екологічної небезпеки, спричиненої несанкціонованим скидом стічних вод, запобігання наднормативного надходження забруднюючих речовин, а також з метою попередження забруднення стічними водами Осташівського ставу, Уманську міську раду зобов’язано провести позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо необхідності припинення скиду стічних вод у відкриту водойму.

Як повідомляв сайт vikka.ua, в Умані до місцевого ставка зливають нечистоти.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net